Hakkımızda

Profesyonel hizmet ve yüksek kalite anlayışı ile zirveye yükselen Gübre Tedarik, artan talep doğrultusunda hizmetini genişletmektedir.  Tarım sektörüne ihtiyaç duyduğu değeri kazandıran firmamız, ilkelerini müşteri memnuniyetini esas alarak belirlemekte, beklentilerinizi değerlendirerek size özel üretim sunmaktadır. Teknolojik donanımı ve uzman çalışma kadrosu sayesinde seri üretim gerçekleştirmekte, birçok fabrikanın gübre ihtiyacına özelleştirilmiş şekilde yanıt vermektedir.  Günden güne artan tecrübesi ile toprağa duyduğu sevgiyi birleştirmekte; ürün çeşitliliği ve yoğun verim ile kazandığı değeri müşterilerine sunmaktadır.  Yerli üretimi teşvik eden ve çiftçiyi destekleyen çalışma ilkeleri ile marka haline gelmekte, kitlesinden edindiği güven ile zirveye doğru yükselmektedir.

Hizmetlerimiz

Toprağın dilini bilen ve daima ‘’en iyi’’ için özveri ile çalışan firmamız, gübreye dayalı hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yüksek kaliteyi en uygun fiyatla sunan ve müşteri odaklı ilkeleri ile güven kazanan firma hizmetimiz, tüm detayları ile geliştirilmiş internet sitemizde müşterilerimize sunulmaktadır. Bu amaç doğrultusunda sunduğumuz  temel hizmetleri:

  • Çiftçilerimizin üretimine etkili ve kaliteli bir destek sunabilmek amacı ile ücretsiz olarak bitki besleme konusunda zirai danışmanlık yapıyor, profesyonel çalışma kadromuz ve müşterilerimiz arasında uzman bir iletişim ağı oluşturuyoruz.
  • İş birliği yaptığımız fabrikaların toptan gübre ihtiyacını karşılamak amacı ile özel fiyat veriyoruz.
  • Firmamızın anlaşmalı olduğu fabrikalar aracılığı ile müşterilerimizin ihtiyacına yönelik üretim sağlıyoruz.
  • Büyük dekor bahçeler için Gübre Tedarik kalitesi ile avantajlı fiyat almanızı sağlıyoruz.

Misyonumuz

Yerli üretimi desteklemek ve tarım sektörüne değer katabilmek amacıyla üretim hızımızı arttırıyor, tedarik kapasitemizi genişletiyoruz.  Müşteri odaklı yaklaşımımız ile tüm müşterilerimize hızlı, ucuz, kaliteli ve özelleştirilmiş bir hizmet sunabilmek amacıyla çabalıyoruz. İşimize duyduğumuz saygı ile müşteri kitlemizi genişletiyor, toprağa duyduğumuz sevgi ile öne çıkıyoruz.

Vizyonumuz

Tarım sektöründe edindiğimiz tecrübe ve donanım ile özelleşen hizmetimizi, yurt içi ve yurt dışı sahada tanınır hale getirmek, yenileşen ve gelişen sistemimiz ile öncü bir firma olmak, tedarik zinciri oluşturabilmek ve ülkemizi dünya çapında temsil eden bir gübre markası olmak temel vizyonumuz olmaktadır. Bu maddelere ve çalışma ilkelerimize her adımda bağlı kalıyor, yüksek verim uygun fiyat ile çıkarlarınızı güvence altına alıyoruz.