Sıkça Sorulan Sorular

14 Günlük İade Sürem Doldu, Ürünümü İade Edebilirmiyim?

Gübre Tedarik mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.


Siparişim Kargo Firmasına Ne Zaman Teslim Edilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra hazırlanır, faturası düzenlenir ve ardından siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. 


Adresime Yakın Kargo Firması Yok , Siparişimi Nasıl Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları genellikle Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapar. Eğer bulunduğunuz yerde kargo şubesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Kargo firmalarıyla iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Gübre Tedarik'de’ belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir.


EFT / Havale ile Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Havale/EFT yöntemini tercih ettiğinizde siparişinizin ardından 1 iş günü içerisinde ödemeniz hesaplarımıza ulaşmış olmalıdır. Bu süre içerisinde ödemeniz bize ulaşmazsa siparişiniz iptal edilir. Ödeme yapmanıza rağmen siparişiniz henüz onaylanmadıysa dekontunuzu ileterek bize ulaşabilirsiniz.


Faturam Yanlış Geldi, Ne Yapmalıyım?

Girmiş olduğunuz fatura bilgileri ile size ulaşan fatura bilgilerinin farklı olduğunu düşünüyorsanız elinizdeki faturanın görselini ileterek bize ulaşabilirsiniz


Loading